Archiwum: grudzień 2020

2020-12-03

SZKOŁA PRZYSTĄPIŁA DO AKCJI - "Razem na Święta"

2020-12-07

4 grudnia na Śląsku to data szczególna. Tego dnia świętują wszyscy górnicy i my również zaakcentowaliśmy to święto. Na naszej lekcji online pojawił się gość specjalny- tata Hani, czynny górnik, który zaprezentował nam swój galowy strój. Wybraliśmy się na wirtualną wycieczkę do kopalni oraz wykonaliśmy prace plastyczne związane z omawianą tematyką. Wszystkich górnikom składamy najszczersze życzenia- niech szczęście nigdy Was nie opuszcza, a Święta Barbara zawsze nad Wami czuwa. Szczęść Wam Boże!

Zdrowe śniadanie dla Mikołaja
2020-12-14

Przedstawiamy laureatów konkursu:

I miejsce      Joanna Śliwińska 1a
II miejsce     Laura Szyszka 2a
                   Przemysław Zimny 2b
III miejsce   Lena Sułkowska 2a
Po odbiór nagród  zapraszamy do sekretariatu w poniedziałek od 9 do 12. GRATULUJEMY!

Mamy laureata konkursu fotograficznego
2020-12-15

Szkoła Podstawowa nr 23 zorganizowała między szkolny konkurs fotograficzny "Jesień w moim obiektywie" dla uczniów z klas I-III z rybnickich szkół podstawowych.
I miejsce  zdobył Patryk Szczodrowki z klasy 3a naszej szkoły.

2020-12-15

Miło nam ogłosić, że nasz świąteczny konkurs został rozstrzygnięty Otrzymaliśmy wspaniałe kartki świąteczne od 32 uczniów z klas 1-3. Jury miało ciężki orzech do zgryzienia, gdyż wszystkie kartki były piękne, pomysłowe i starannie wykonane.

2020-12-20

W ubiegły piątek w ramach akcji  #RazemNaSwieta#  przedstawiciele uczniów naszej szkoły odwiedzili Oddział Ratunkowy Szpitala w Rybniku, gdzie wręczyli paczki przygotowane przez nasze dzieci i młodzież. Poniżej zamieszczamy krótką fotorelację.
Serdecznie dziękujemy uczniom i ich rodzicom za udział w akcji.
Jesteście niesamowici!!!
Pamiętajcie: razem możemy więcej :)
Pozdrawiamy was cieplutko.

2020-12-21

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas, kiedy w szczególny sposób pragniemy podzielić się z innymi dobrym słowem, czy gestem. Dlatego w ramach akcji #RazemNaSwieta#nasi najmłodsi uczniowie
z ogromnym entuzjazmem przyłączylisię do projektu „ Niebo ziemi, niebu ziemia, wszyscy wszystkim ślą życzenia” realizowanego przez SOSW w Rybniku. Działanie polegało na samodzielnym przygotowaniu kartek bożonarodzeniowych z życzeniami, które podczas spotkań świątecznych zostaną wręczone osobom samotnym i bezdomnym
z terenu Rybnika.
Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie!

2020-12-23

Przypominamy, że od 23 -31 grudnia 2020 r. trwa przerwa świąteczna, w czasie której nie odbywają się zajęcia lekcyjne w żadnej formie.

Od 04 – 17 stycznia 2021 r. uczniowie wszystkich szkół w całym kraju mają ferie zimowe.

Mamy nadzieję, że Nowy Rok przyniesie nam wiadomość o powrocie do szkół po feriach.

Wszelkie informcje na ten temat zamieścimy na stronie szkoły.