Archiwum: czerwiec 2021

2021-06-04

Dzień Dziecka w naszej szkole obchodzimy wesoło i radośnie. A ponieważ jesteśmy Szkołą z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego, dlatego od najmłodszych klas rozwijamy w uczniach pasje sportowe. Stąd też, 1 czerwca, nie mogło u nas zabraknąć zawodów sportowych, które rozgrywały wszystkie klasy 1-3. W trakcie rozgrywek liczyła się szybkość, zwinność, ale przede wszystkim, dobra zabawa. Na koniec zawodów wszyscy otrzymali zasłużony słodki poczęstunek. Z okazji Waszego Święta życzymy Wam wszystkiego najlepszego, mali sportowcy!!!

UWAGA KANDYDACI DO KLASY DWUJĘZYCZNEJ w SP9 Rybnik
2021-06-06

Sprawdzian predyspozycji językowych odbędzie się w budynku szkoły 10 czerwca 2021r.(czwartek) o godzinie 15.00 z zachowaniem zaleceń sanitarnych.

Szczepimy się wierszem. Przedstawiamy wiersz Emilki z 3B.
2021-06-19

Dziękujemy Emilce Spyrze za odważne podzielenie się swoimi odczuciami na temat pandemii. Brawo! Gratulacje!

2021-06-22

Pierwszy dzień rozgrywek piłki nożnej Euro za nami. Dziś zostały rozegrane mecze klas 1A, 1B, 2A, 2B, 3A oraz 3B. Cóż to był za dzień, pełen emocji, wrażeń, rywalizacją, ale przede wszystkim dobrej zabawy!
Tego nam brakowało. Poniżej fotorelacja.

2021-06-23

1 czerwca uczniowie klasy 6a i 7a wzięli udział w warsztatach integrujących, przeprowadzonych przez wychowawców klas. Tematem przewodnim spotkania była Tolerancja - widzieć więcej, niż pozorne różnice.

2021-06-23

Uczniowie klasy 6a wzięli udział w projekcie Lekcje z emocjami! Jak dbać o swój nastrój. Projekt prowadzony był pod patronatem Fundacji Uniwersytetu Dzieci w Klasie, realizowany na zajęciach z wychowawcą w formie stacjonarnej i zdalnej, spełniających założenia podstawy programowej.

DYPLOM UDZIAŁU

2021-06-23

Sukces Piotrka w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego “Fox”

Uczeń klasy 6b - Piotr Szurowski osiągnął poziom dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego “Fox”, plasując się na I miejscu w powiecie oraz VIII miejscu w regionie. Piotrkowi gratulujemy wyniku i życzymy dalszych sukcesów !

2021-06-23

Kto wygra mecz ? Dla mnie wygraliście wszyscy :)
Atmosfera, poziom rywalizacji, ale przede wszystkim wasze uśmiechy.

21-23 czerwca bieżącego roku na terenie naszej szkoły odbyły się rozgrywki piłki nożnej EURO. Poniżej relacja z drugiego i trzeciego dnia.
Oto wyniki:
kategoria klasy 1-3 zwycięzcy: klasa 3B
kategoria klasy 4-6 zwycięzcy: klasa 6K
kategoria klasy 7-8 zwycięzcy: klasa 8K

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021
2021-06-23

Rozdanie świadectw odbędzie się w wyznaczonych godzinach z udziałem wyłącznie uczniów. Rodzice nie wchodzą z dziećmi na rozdanie świadectw, oczekują na swoje pociechy na zewnątrz, zachowując obowiązujące wymogi sanitarne. Drodzy uczniowie przypominamy, że stosując się do wymogów reżimu sanitarnego do szkoły wchodzimy w maseczkach i dezynfekujemy ręce, następnie udajemy się do wyznaczonej sali.

GODZINA I PRZYDZIAŁ SAL