Archiwum: październik 2022

2022-10-01

PRZYPOMINAMY !
14 października (piątek) to Dzień Edukacji Narodowej. Jest to dzień wolny od zajęć dydaktycznych. Szkoła zapewnia w tym dniu zajęcia opiekuńcze na świetlicy w godzinach 7.00- 16.00.

2022-10-01

W naszej szkole wśród życzeń dla naszych chłopaków, pojawił się pomysł, aby chłopcy przyszli w krawatach. Jak zwykle na naszych Panów można było liczyć :)
Fotorelacja poniżej. Dziękuję za zaangażowania.W w imieniu swoim i SU życzymy chłopakom raz jeszcze wszystkiego najlepszego w tym wyjątkowym dla nich dniu.
                                                                                                                                                   K. Smołka

2022-10-10

7 października w naszej szkole XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie klasy 8D - egzaminatorzy, sprawdzali czy inni uczniowie, a także pracownicy szkoły, znają tabliczkę mnożenia.
Uczniowie, którzy poradzili sobie z egzaminem przeprowadzonym przez nasz szkolny "gang", otrzymali certyfikaty "eksperta tabliczki mnożenia".         Zapraszam na fotorelację z tego dnia.
K. Smołka

2022-10-11

W ubiegłą sobotę nasi uczniowie wraz z opiekunami odwiedzili Politechnikę Śląską w Gliwicach, gdzie podczas Nocy Naukowców poznaliśmy odpowiedzi na pytania: Jak wyglądała Ziemia za czasów dinozaurów? Co sprzyjało rozwojowi tych zwierząt? Jaki jest podział dinozaurów? Co jadły te zwierzęta, jak się poruszały i jak się rozmnażały? Z kolei podczas warsztatów na wydziale budownictwa uczniowie wykonywali geometryczne i logiczne wycinanki.

30 października odbędzie się kolejna edycja imprezy DZIECINIADA 2022
2022-10-16
Dziękujemy za wspólną przerwę na czytanie!
2022-10-19
2022-10-24

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH UCZNIÓW, NAUCZYCIELI I RODZICÓW za zaangażowanie w naukę, determinację w dążeniu do celu, a w efekcie uzyskany sukces w zdobywaniu wiedzy.

W opublikowanym w sieci rankingu rybnickich szkół podstawowych SP9 zajęła 4 miejsce. Podczas tworzenia rankingu, uwzględnione zostały wyniki z egzaminów ósmoklasistów oraz osiągnięcia z olimpiad przedmiotowych.

RANKING SZKÓŁ PODSTAWOWYCH