Archiwum: sierpień 2020

2020-08-25

1 września 2020r. - 35 nowych pierwszoklasistów dołączy do społeczności SP9. Cieszymy się, że nasza szkolna drużyna tak się powiększa.
Już od samego początku tego roku musimy zmierzyć się z wyzwaniami związanymi z panującą wciąż w Polsce i na świecie epidemią. O tym, jak będzie wyglądać rozpoczęcie roku szkolnego oraz nauka i praca od września, zadecydują najbliższe dni, ale w trakcie roku szkolnego może się to zmieniać w zależności od sytuacji.

UWAGA RODZICE DOWOŻĄCY NIEPEŁNOSPRAWNE DZIECI DO SZKOŁY
2020-08-28

Wzorem roku poprzedniego przesyłam wniosek dla rodziców, którzy dowożą samochodem własnym dziecko niepełnosprawne do szkoły/przedszkola i chcieliby zawrzeć z PM umowę dotyczącą zwrotu kosztów za paliwo. Proszę o udostępnienie w placówce oraz na stronie internetowej. Wniosek należy złożyć w kancelarii Urzędu Miasta.
Wniosek można bezpośrednio pobrać ze strony Wydział Edukacji ->

2020-08-28

WAŻNY KOMUNIKAT - STOŁÓWKA - ŚWIETLICA

2020-08-29