Archiwum: październik 2020

2020-10-04

30 września 2020 w naszej szkole obchodziliśmy DZIEŃ CHŁOPAKA - DZIEŃ  KRAWATA.

Wśród życzeń dla naszych chłopców pojawił się pomysł, aby chłopcy w tym dniu przyszli w krawatach. Jak zwykle na naszych Panów można było liczyć :)

Dziękujemy za zaangażowanie w imieniu organizatorów i SU, a chłopcom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego, nie tylko w tym wyjątkowym dniu.

K.Smołka

2020-10-05

W tegorocznej edycji wybraliśmy się na szwedzką plażę,żeby razem z Karusią bohaterką książki Asy Lindt zawrzeć znajomość z Piaskowym Wilkiem. Zwierz twierdził,że jest stary jak świat i wie wszystko, więc skorzystaliśmy z okazji, by zadać mu kilka bardzo trudnych pytań. Na przykład o to, dlaczego dorośli nie mają czasu? Gdzie byliśmy kiedy nas nie było? Czym jest kosmos? i komu jesteśmy potrzebni?

PROGRAM DLA SZKÓŁ
2020-10-07
2020-10-12

UWAGA KONKURS !

10 października obchodziliśmy Światowy Dzień Drzewa.

2020-10-14

14 pażdziernika w całej Polsce obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej.

Jest to dzień ustawowo wolny od zajęć dydaktycznych. W tym dniu odbywają się zajęcia wychowawczo-opiekuńcze.

Harmonogram dnia: 8.50 - 9.30 - spotkanie z wychowawcą w klasie.

Godzina 11.00 - obiad dla wcześniej zgłoszonych do intendentki dzieci.

Świetlica zapewnia opiekę w godzinach 7.00- 16.00.

2020-10-14

SZANOWNI RODZICE, UCZNIOWIE i WYCHOWANKOWIE,

bardzo serdecznie dziękujemy za okazane dowody życzliwości i sympatii w przesłanych do Szkoły życzeniach, za miłe słowa i gesty skierowane pod naszym adresem z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Dziękujemy za pamięć i okazywane nam wsparcie.

Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły

2020-10-15

Gorąco zachęcamy do oddania głosu na nasz projekt lokalny:
L-24-1   Śródmieście   "Bezpiecznie i wesoło przy SP9",
o którym marzymy już od trzech lat .... jak zostaliśmy szkołą podstawową.

2020-10-27

DZIĘKUJEMY !!!
Dzięki Państwa głosom nasza szkoła nareszcie będzie miała plac zabaw !!!
Dodatkowy powód do szczęścia dla NASZYCH dzieci.
To wielki  sukces Państwa, Uczniów i Przyjaciół Szkoły, którzy zaufali nam oddając swoj głos.
Z całego serca DZIĘKUJEMY i czekamy na realizację projektu w 2021r.

2020-10-28

Symbolem naszej akcji stały się wykonane różnymi technikami jesienne drzewa i motyle.  w końcu dzięki książkom świat staje się barwniejszy. Wykonaliśmy też plakaty czytelnicze w programie canva. 22 października zachowując zasady bezpieczeństwa, czytaliśmy książki przyniesione z domu lub z biblioteki. Pierwszoklasiści zgodnie z życzeniem ponownie spotkali Piaskowego Wilka i sprytne skarpetki uciekające do dziury pod pralką.

2020-10-30

10 listopada obchodzić będziemy w szkole Święto Dyni. W związku z tym zachęcamy uczniów do udziału w konkursie fotograficznym na najlepiej/najciekawiej wyrzeźbioną dynię.