UWAGA ! - ważny komunikat dotyczący konkursu: „CZY ZNASZ UNIĘ EUROPEJSKĄ?”
2021-05-03

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI MISTRZOSTWA SPORTOWEGO NR 9 im. A. MICKIEWICZA W RYBNIKU
„CZY ZNASZ UNIĘ EUROPEJSKĄ?”
Z powodu przedłużenia nauczania zdalnego do 15.05.2021r.
Wojewódzki Konkurs „ Czy znasz Unię Europejską”
w tym roku szkolnym nie odbędzie się.

2021-05-04

Kwiecień to miesiąc, w którym obchodzimy Święto Ziemi. Tegoroczne świętowanie musieliśmy dostosować do warunków, jakie narzuca nam pandemia. Nie zniechęciło to nas a działania były wieloetapowe. Rozpoczęliśmy w marcu obchodami Dnia Wody.

2021-05-06

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie. Podzielcie się z nami  uczuciami i przemyśleniami o tym, jak pandemia Covid-19 wpłynęła na Wasze życie. Zróbcie to w formie wiersza. Najlepsze utwory będzie można przeczytać na stronie szkoły i naszym Facebook'u.

2021-05-07

Zapraszamy Państwa na wydarzenie na żywo, na którym zaprezentowany zostanie proces rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w oparciu o system firmy VULCAN.

Talent to wiara w siebie, we własne siły. (Maksym Gorki)
2021-05-11

Serdecznie zapraszam na prezentację wyników konkursu MAM Talent.
Gratuluję wszystkim uczestnikom.
Do szybkiego zobaczenia,
K. Smołka

2021-05-13

W związku z pismem Ministerstwa Edukacji i Nauki nr DPNP-WPPiP.4070.21.2021.JS z dnia 12 maja 2021 r., przekazuję w załączeniu prośbę Departamentu Szkolnictwa Artystycznego i Edukacji Kulturalnej w Ministerstwie Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu o wypełnienie i przesłanie ankiet diagnozujących organizowanie zajęć tanecznych w szkołach podstawowych (kl. od IV do VIII) i w szkołach ponadpodstawowych (z wyłączeniem szkół artystycznych).

2021-05-21

Podziekowanie za udział " W lekcji z klimatem ".

2021-05-21

Certyfikat od LUBELLI - potwierdzenie udziału w programie edukacyjnym.

ty DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W SP9
2021-05-22

Zapraszamy uczniów klas 4-8 do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o językach obcych.
Konkurs trwa pięć dni (od poniedziałku 24 maja do piątku 30 maja) i polega na udzielaniu odpowiedzi na zagadki dotyczące języków, kultury i geografii różnych krajów świata. Każdego dnia w Teams pojawi się „zadanie domowe” z zagadką. Uczniowie, którzy codziennie udzielą poprawnej odpowiedzi wezmą udział w losowaniu nagrody. Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się 1 czerwca.
                                                           Serdecznie zapraszamy do zabawy!!!

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY W NASZEJ SZKOLE
2021-05-23

Przypomnienie organizacji egzaminu E8 w naszej szkole:

I. Termin główny egzaminu ósmoklasisty:
1. Język polski – 25 maja 2021 r. (wtorek) – rozpoczęcie godz. 9:00
2. Matematyka – 26 maja 2021 r. (środa) – rozpoczęcie godz. 9:00
3. Język obcy nowożytny – 27 maja 2021 r. (czwartek) – rozpoczęcie godz. 9:00

II. Pamiętajcie o legitymacji, własnych przyborach do pisania (2-3 długopisy w kolorze czarnym - przy czym nie mogą być to długopisy zmazywalne), linijce na matematykę, małej butelce wody i maseczce oraz paczce chusteczek higienicznych.
Zegarki i telefony komórkowe zostawcie w domu.

III. W dniu egzaminu – wejście do szkoły i do sali egzaminacyjnej
Uczniowie przychodzą na egzaminy i wchodzą wejściem prawym od strony boiska:o godzinie 8.30 – uczniowie udają się do sali nr 207 z zachowaniem reżimu sanitarnego (ustawiają się wg listy w odstępie 1,5m).

Przypomnienie pozostałych procedur i czynności.

DZIECI W WIRTUALNEJ SIECI
2021-05-30