Mamy zwyciężczynię konkursu fotograficznego na "Selfie ze zwierzakiem"!

2015-12-10

Z przyjemnością prezentujemy zdjęcie Basi Bugdol z klasy IIIc, które zwyciężyło w szkolnym konkursie na "Selfie ze zwierzakiem". Konkurs towarzyszył akcji zbierania darów na schronisko dla bezdomnych zwierząt w Rybniku.

Szanowni Uczniowie,

To już ostatnie chwile, kiedy możecie wspomóc schronisko dla bezdomnych zwierząt swoimi darami. Dziękujemy wszyskim, którzy przynieśli karmy, koce, legowiska i inne rzeczy. Wasza pomoc jest potrzebna i bardzo cenna!

Akcję podsumujemy w przyszłym tygodniu, a pani Wioletta Buczowska-Pakos i pan Marcin Pakos zawiozą wasze dary do schroniska.

Jednocześnie prezentujemy zwyciężczynię naszego konkursu na "Selfie" i jej fotogafię. Zwyciężczynią została Basia Bugdol z klasy IIIc. Dziękujemy wszystkim za udział - wasze zdjęcia były fantastyczne! Jednocześnie pozdrawiamy wszystkie wasze zwierzaki=)