Zwycięstwo w filmowym stylu!

2016-06-07

Z radością informujemy, że grupa uczniów z klasy 3b zajęła 1 miejsce (ex eaquo z reprezentacją innej szkoły) w III edycji Filmowej Gry Miejskiej. Nasza drużyna pokonała nawet szkoły ponadgimnazjalne!

W skład zwycięskiej grupy wchodzili: Weronika Parzych, Paulina Szostek, Julia Wałach, Anastazja Badura, Patryk Forajter, Piotr Kusber i Dawid Janas. Druga z reprezentacji naszego Gimnazjum (złożona z uczniów klasy 3b: Daniel Bosy, Dawid Białucha, 3c: Maksymilian Andrzejwski, Adrian Marczak, Patryk Rajchel oraz 3e: Marek Małek) również zdobyła dużą ilość punktów w tej rywalizacji. Uczestnicy wykonywali zadania wymagające dużej kreatywności, ujawniali przy tym swoje talenty plastyczne i muzyczne, a nawet zręczność i dobrą kondycję fizyczną. Zdobywali koszulki różnych filmowych superbohaterów i ...świetnie się przy tym bawili (tylko mimochodem ocalając świat od grożącej mu zagłady). Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Aleksandra Stężała