Mamy kolejnych finalistów!

2017-06-19

Nasi uczniowie: Maksymilian Machoczek i Nataniel Welcel (kl. 1e) w finale Powiatowego Konkursu „NOWOCZESNE TECHNOLOGIE A ENERGIA PRZYSZŁOŚCI” o Puchar Wicestarosty Powiatu Rybnickiego.

14 czerwca 2017r. w Zespole Szkół w Czerwionce-Leszczynach odbył się finał Powiatowego Konkursu „NOWOCZESNE TECHNOLOGIE  A ENERGIA PRZYSZŁOŚCI” o Puchar Wicestarosty Powiatu Rybnickiego.

Podczas uroczystości zaproszeni finaliści oraz ich opiekunowie, mieli okazję wysłuchać ciekawego wykładu prof. dr. hab. Władysława Borgieła z Zakładu Fizyki Teoretycznej Uniwersytetu Śląskiego na temat „Czy można złapać światło?” W kolejności głos zabrali: pani Dyrektor ZS, Natalia Kuś oraz pan Wicestarosta Powiatu Rybnickiego, pan Marek Profaska. Podkreślił on ogromną rolę nowoczesnych technologii w poszukiwaniu nowych źródeł energii, potem nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów i nagród.

Miło nam poinformować, że dwaj uczniowie naszej szkoły, Maksymilian Machoczek i  Nataniel Welcel z kl. 1e, uzyskali tytuł finalistów tego kuratoryjnego konkursu. Serdecznie gratulujemy i życzymy im kolejnych sukcesów!

opiekun - A.Alama