Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza w Rybniku

Pierwsze dni w szkole

2017-09-05

4 września zabrzmiał dzwonek oznajmujący koniec wakacji i początek nowej edukacyjnej przygody.

W tym roku, w naszej szkole, naukę rozpoczęli uczniowie klasy pierwszej szkoły podstawowej.

I a to grupa bardzo wesoła, pełna energii i ciekawa świata. Wspólnie, małymi krokami zaczynają tworzyć niezwykły zespół. Są pełni entuzjazmu, uśmiechu i wspaniałych pomysłów. Dzielą ze sobą nie tylko radością wspólnej zabawy, ale i zdobywania wiedzy.

Od początku roku szkolnego dzieci systematycznie poznają litery, cyfry, uczą się głoskować i liczyć. Przyswajają nawyki kulturalnego i serdecznego zachowania się wobec nauczycieli oraz kolegów. Kochają śpiewać i tańczyć, chętnie biorą udział w zajęciach ruchowych, a także z przyjemnością rysują. Miło spędzają czas w swojej kolorowej sali. Zaskakują nowatorstwem i kreatywnością.

Życzę Wam, aby szkoła była dla Was nie tylko źródłem wiedzy i zdobywania nowych umiejętności, ale także „drugim domem”, w którym zawsze będziecie czuli się bezpiecznie,spotkacie się z życzliwością i zrozumieniem rówieśników i dorosłych oraz nawiążecie nowe przyjaźnie.

Anna Hajdas-Burek