Poszukiwacze zagadek

2017-10-09

29 września obchodziliśmy Dzień Chłopca.

W związku z tym dzisiejszy dzień wyglądał zupełnie inaczej. Bawiliśmy się w PODCHODY. Podzieleni zostaliśmy na dwie grupy. Pierwsza drużyna ruszyła z panią Anią. Uczniowie rysowali strzałki i chowali różne zadania oraz zagadki. Druga grupa, pod przewodnictwem pani Oli, podążała według namalowanych znaków i przemierzała rybnickie ulice w poszukiwaniu zagadek. Dokumentowaliśmy nasze postępy odpowiednią fotografią. Ostatnie strzałki pojawiły się koło Bazyliki św. Antoniego. Tam czekał na nas ksiądz Andrzej Króliczek. Pokazał nam jeden z zakamarków bazyliki i nauczył piosenki. To było wspaniałe spotkanie. Następnie udaliśmy się na plac zabaw. Otrzymaliśmy słodki poczęstunek. To był niezwykły Dzień Chłopca.

Uczniowie kl. Ia