Lekcja w Bibliotece Miejskiej w Rybniku

2017-11-09

W dniu 09.11.2017 roku uczniowie klasy IA wybrali się na Lekcję biblioteczną do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Konstantego Prusa w Rybniku. Zostali zapoznani z księgozbiorem znajdującym się w oddziale bibliotecznym dla dzieci i młodzieży, panie prowadzące warsztaty poinformowały także uczniów o możliwości założenia karty bibliotecznej.

Oprócz zapoznania z biblioteką, uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w licznych grach i zabawach, takich jak biblioteczne podchody, puzzle i rymowanki, a na koniec przeczytana została dla nich bajka.

Aleksandra Szczęsny

Anna Hajdas - Burek